Zasady fotografowania

Zasady fotografowania budynku, wnętrz i obiektów muzealnych w Muzeum Piastów Śląskich, wykonywanie sesji fotograficznych, ślubnych itp.

ZASADY FOTOGRAFOWANIA

Tworzenie i utrwalanie utworów fotograficznych i audiowizualnych prezentujących budynek Muzeum oraz wystawy muzealne w zakresie użytku osobistego, jest bezpłatne i nie wymaga zgody dyrektora Muzeum. Zakazuje się fotografowania z użyciem statywu, lampy błyskowej. Utwory fotograficzne i audiowizualne prezentujące tereny, obiekty i ekspozycje Muzeum nie mogą być rozpowszechniane i publikowane, w tym, m. in., w celach komercyjnych lub promocyjnych bez zgody dyrektora Muzeum. Tworzenie i utrwalanie utworów fotograficznych i audiowizualnych prezentujących budynek Muzeum oraz wystawy i obiekty muzealne w celach upubliczniania lub komercyjnych jest odpłatne i wymaga zgody dyrektora Muzeum. Cennik opłat za udzielenie prawa do wykonania fotografii i udzielenie prawa do jej wykorzystania w celach komercyjnych znajduje się na stronie internetowej Muzeum. Pobierz PDF z Zasadami fotografowania.

FOTOGRAFOWANIE – CENNIK

Sesje zdjęciowe w salach, na krużgankach – w celach prywatnych /ślubne itp./ – 61,50 zł /po dokonaniu wpłaty w kasie biletowej Muzeum/.

2. Sesje zdjęciowe na krużgankach – w celach prywatnych /ślubne itp./ – 36,90 zł. /po dokonaniu wpłaty w kasie biletowej Muzeum/.

3.Sesje do celów reklamowych, filmowych, publikacji książkowych itp. – cena do negocjacji.

Informacje
Autor zamek1
Data publikacji 07.07.2020, 9:06
Data aktualizacji 07.07.2020, 12:56
Nazwa Zasady fotografowania